Page manager redirect (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto
