Page manager redirect (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: Contexts
fa: زمینه‌ها

en: Context
fa: زمینه

en: Chaos tool suite
fa: مجموعه ابزار Chaos

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
fa: افزودن اشیاء زمینه اضافی به این گونه، که می‌تواند توسط زمینه استفاده شود.
