Page manager redirect (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն
