Page manager redirect (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: Preview
id: Pratinjau

en: Default
id: Bawaan

en: Redirect
id: Pengalihan

en: Context
id: Kontek

en: Administrative title
id: Judul administrasi
