Page manager redirect (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Context
jv: Konték
