Page manager redirect (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты
