Page manager redirect (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Context
km: បរិបទ
