Page manager redirect (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Context
lv: Konteksts

en: In code
lv: Kodā
