Page manager redirect (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်
