Page manager redirect (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Preview
oc: Apercebut

en: Default
oc: Per defaut

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Contexts
oc: Contèxtes

en: Context
oc: Contèxte

en: In code
oc: Dins lo code

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion

en: Change general settings about this variant.
oc: Modificar los paramètres generals d'aquesta varianta.

en: Selection rules
oc: Règlas de seleccion

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
oc: Contrarotlar lo critèri utilizat per decidir se aquesta varianta es utilizada o pas.

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
oc: Apondre des objèctes de contèxte addicionals per qu'aquesta varianta pòsca èsser utilizada pel contengut.

en: Get a preview of what this variant will look like.
oc: Aver un apercebut de çò a qué la varianta se semblarà.

en: This panel will be selected if @conditions.
oc: Aqueste panel serà seleccionat se @condicions.

en: This panel will always be selected.
oc: Aqueste panel serà totjorn seleccionat.

en: Selection rule
oc: Règla de seleccion

en: Administrative title of this variant.
oc: Títol administratiu d'aquesta varianta.
