Page manager redirect (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд
