Page manager redirect (7.x-1.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ
