Page manager redirect (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
