Page manager redirect (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Default
ro: Implicit

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Storage
ro: Depozitare

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ
