Page manager redirect (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය
