Page manager redirect (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Context
sl: Kontekst
