Page manager redirect (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
