Page manager redirect (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Enable
te: చేతనించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Context
te: సందర్భం
