Page manager redirect (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ
