Page manager redirect (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu
