Page manager redirect (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Contexts
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Query string
bo: འདྲི་ཞིབ་ཚིག་ཕྲེང

en: Chaos tool suite
bo: Chaos ལག་ཆ་ཡོངས

en: In code
bo: སྒྲིག་ཡིག་དུ་

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Change general settings about this variant.
bo: variantའདི་ཡི་སྤྱི་བཏང་སྒྲིག་འགོད་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ།

en: Selection rules
bo: འདེམས་སྟངས་ཀྱི་སྒྲིག་ལམ

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
bo: བྱེ་བྲག་འདི་སྤྱོད་དགོས་མིན་ཐག་གཅོད་བྱེད་ཀྱི་ཚད་གཞི་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ།

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
bo: ནང་དོན་གྱིས་སྤྱོད་ཐུབ་པའི་བྱེ་བྲག་འདི་ལ་ཟུར་སྣོན་གྱི་གོང་འོག་དངོས་གཞི་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Get a preview of what this variant will look like.
bo: འགྱུར་ཚད་འདི་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ།

en: This panel will be selected if @conditions.
bo: གལ་སྲིད་ཆ་རྐྱེན་ལ་@conditions་ཡོད་ན། ངོས་པང་འདི་གདམ་ངེས།

en: This panel will always be selected.
bo: ངོས་པང་འདི་ནམ་ཡང་གདམ་དགོས་པ།

en: Selection rule
bo: འདེམས་སྟངས་ཀྱི་སྒྲིག་ལམ

en: Administrative title of this variant.
bo: བྱེ་བྲག་འདིའི་དོ་དམ་ཁ་བྱང་།
