Page manager redirect (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Contexts
eu: Testuinguruak

en: Context
eu: Testuingurua

en: In code
eu: Kodean

en: Change general settings about this variant.
eu: Aldaera honen ezarpen orokorrak aldatu.
