Page manager redirect (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Contexts
gl: Contextos

en: Context
gl: Contexto

en: Administrative title
gl: Título administrativo
