Page manager redirect (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: מצב

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Storage
he: אחסון

en: Contexts
he: הקשרים

en: Context
he: הקשר

en: In code
he: בקוד
