Page manager redirect (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Preview
hr: Pregled

en: Default
hr: Zadano

en: Storage
hr: Spremnik

en: Context
hr: Kontekst

en: In code
hr: U kôdu
