Page manager redirect (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Preview
is: Forskoða

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Storage
is: Geymsla

en: Context
is: Samhengi

en: In code
is: Í kóða
