Page manager redirect (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები
