Page manager redirect (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित
