Page manager redirect (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Storage
nl: Opslag

en: Contexts
nl: Contexten

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Query string
nl: Query-tekst

en: In code
nl: In de code

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Selection rules
nl: Selectieregels

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
nl: Aanvullende contextobjecten aan deze variant toevoegen dat door de inhoud kan worden gebruikt.

en: Selection rule
nl: Selectieregel

en: Administrative title of this variant.
nl: Beheertitel van deze variant.
