Page manager redirect (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Context
sq: Konteksti
