Page manager redirect (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано
