Page manager redirect (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Context
ta: சூழல்
