Page manager redirect (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Context
th: บริบท

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร
