Page manager redirect (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Anchor name
ug: ئانكور نامى
