Page manager redirect (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Context
az: Kontekst

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq
