Page manager redirect (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત
