Page manager redirect (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Storage
pl: Magazyn

en: Contexts
pl: Kontekst

en: Context
pl: Kontekst

en: Configure settings
pl: Konfiguracja ustawień

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: Query string
pl: Ciąg zapytania

en: Chaos tool suite
pl: Narzędzia Chaos tools

en: In code
pl: W kodzie

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Change general settings about this variant.
pl: Zmiana ogólnych ustawień dla tego wariantu

en: Selection rules
pl: Reguły wyboru

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
pl: Zmiana kryteriów wg których wariant będzie lub nie będzie użyty.

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
pl: Dodawanie dodatkowych obiektów kontekstu pracy dla wariantu używanego dla zawartości.

en: Get a preview of what this variant will look like.
pl: Podgląd wariantu.

en: This panel will be selected if @conditions.
pl: Ten panel będzie wybrany jeżeli @conditions.

en: This panel will always be selected.
pl: Ten panel będzie zawsze wybrany.

en: Selection rule
pl: Reguły wyboru

en: Administrative title of this variant.
pl: Wewnętrzny tytuł tego variantu.
