Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Update
am: አዘምን

en: Page
am: ገጽ
