Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka
