Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Page URL
da: Side URL
