Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα
