Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo
