Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: List
es: Listado

en: Edit
es: Editar

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: edit
es: editar

en: Update
es: Actualizar

en: Add
es: Agregar

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Page
es: Página

en: Page URL
es: URL de página
