Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria
