Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Id
fi: Tunniste
