Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ
