Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: List
hi: सूची

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Message
hi: संदेश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Add
hi: जोड़ें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ
