Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða
