Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā
