Page Message (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Update
kk: Жанарту

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет
